kolorowe impro warsztaty

KOLOROWE IMPRO

Cykl warsztatów teatru improwizowanego stworzony z myślą o tych którzy chcą nauczyć się występować na scenie, rozwijać umiejętność zarządzania własną energią oraz dobrze się bawić w atmosferze otwartości na drugiego człowieka.

Podczas zajęć wspólnie poznamy mechanizmy działania teatru improwizowanego i przygotujemy się do spektaklu finałowego inspirowanego wątkami LGBTQ+ w literaturze.

Ćwiczymy i uczymy się w poniedziałki do końca czerwca 2023.

Prowadzący:

Maciej Kaczyński-  improwizuje od 10 lat; uczył się w teatrach chicagowskich: iO, Annoyance, Comedy Sportz  oraz w Szkole Impro, z którą jest związany. Aktor, wyszkolony w technikach Meissnera i Stanisławskiego. Wokalista zespołu Extra, autor sztuk teatralnych, scenariuszy, skeczy, humorysta kwartalnika „Przekrój”.

Norbert Bajan – improwizator, komik, songwriter i performer, na co dzień grający w projektach związanych  z warszawskim Resortem Komedii i Klubem Komediowym. Instruktor Szkoły Impro od 2018 roku. Improwizacji uczył się pod okiem polskich i międzynarodowych osób instruktorskich (Szkoła Impro, iO Chicago, Annoyance Theatre).

Projekt finansowany z Funduszu Edukacji Kulturalnej m.st. Warszawy

Skip to content