Recital Magdaleny Warzechy „Listy od M”
26 czerwca - 19:00
zł40 – zł50

Jak mówi Magdalena Warzecha, będzie to recital korespondencyjny.
Czyli o pisaniu, czytaniu i oczekiwaniu na list oraz wszystkich tego konsekwencjach. Usłyszymy treści, cytaty, poematy mniej lub bardziej powiązane z tematem wiodącym recitalu: dźwięk dzwonka rowerowego wiejskiego listonosza, skrzypienie gęsiego pióra, szelest otwieranej koperty wraz z towarzyszącymi im słowami tworzącymi piosenki.
Najkrócej mówiąc będzie to niezapomniany, liryczny, dowcipny, błyskotliwy i wzruszający wieczór dla każdego wrażliwego odbiorcy wydarzeń kulturalnych.
Bilety 50 zł i 40 zł dostępne w sekretariacie i na biletyna.pl