Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Próżny Dzień Kobiet

8 marca - 11:00 - 14:00
Bezpłatne
kwitnące magnolie

Czego pragną kobiety?

8 marca zapraszamy do celebrowania swojej kobiecości. Znajdź czas dla siebie, zabierz siostrę, córkę, babcię, mamę, przyjaciółkę i przyjdź do nas, żeby poczuć się wyjątkowo.

W programie:


      11.00-14.00:

  • Wymianka ubrań (zgłoszenia dla wystawczyń: olablachno@lowicka.pl)

 

Przynieś ubrania, których już nie nosisz (ważne, aby były w dobrym stanie!) i wymień je na coś nowego dla siebie.

To wydarzenie to coś więcej niż wymiana ubrań — to przestrzeń spotkania, rozmowy i wspólnego świętowania kobiecej energii.

Co możesz przynieść?

  • ubrania (czyste, w dobrym stanie),
  • dodatki,
  • biżuterię,
  • torebki,
  • akcesoria.

Rzeczy, które nie znajdą nowej właścicielki podczas swapu, przekażemy do sklepu charytatywnego Fundacji Sue Ryder, aby mogły dalej służyć innym.

To wydarzenie to coś więcej niż wymiana ubrań — to przestrzeń spotkania, rozmowy i wspólnego świętowania kobiecej energii.

 Fundacja Sue Ryder – Fundacja Sue Ryder

Dlaczego warto?

🌿 Bo to ekologiczne
🤍 Bo to wspólnotowe
✨ Bo to kobiece
♻️ Bo rzeczy zasługują na drugą szansę

Zrób przegląd swojej szafy, wybierz to, co gotowe na nową historię — i przyjdź świętować razem z nami.

11.00-14.00

  • Mini sesja fotograficzna
  • Malowanie toreb

    11.00-12.30
  • Joga twarzy

    13.00-14.00
  • Salsa Solo

Wstęp wolny

Szczegóły

  • Data: 8 marca
  • Czas:
    11:00 - 14:00
  • Koszt: Bezpłatne